Příležitost získat značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® je opět tady

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  13. 02. 2020

Zájemci mohou o udělení značky KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® zažádat nejpozději do 10.6. 2020. A mohou tak učinit malí i velcí výrobci, zemědělci či poskytovatelé pohostinských a ubytovacích služeb působících v regionu Kraj blanických rytířů.

img

Označení regionální produkt může nést jak řemeslný výrobek, potravina, zemědělský nebo přírodní produkt tak služba, jestliže splní požadovaná kritéria (např. záruka původu, kvalita, poctivost a šetrnost k životnímu prostředí). Držitel značky získává konkurenční výhodu v podobě společné propagace, což sebou zpravidla nese zvýšení odbytu produktů a v neposlední řadě získá nové, pro další rozvoj důležité kontakty a zajímavé spolupráce.

Uzávěrka žádostí o značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® je do 10.6. 2020. Všechny potřebné informace naleznete na stránkách www.regionalni-znacky.cz/kraj-blanickych-rytiru/. Případné dotazy zasílejte na e-mail produktyKBR@csop.cz.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.