Výzva k předkládání žádostí o značku POLABÍ regionální produkt®

POLABÍ  28. 11. 2022

Jste výrobce potravinářských, řemeslných, přírodních nebo zemědělských produktů z Polabí a jste hrdý na místo, kde žijete a pracujete? Chcete se od konkurence odlišit značkou, která je zárukou kvality, místa původu, šetrnosti výroby k životnímu prostředí a velkého podílu ruční a duševní práce při výrobě? Potom si zažádejte o značku POLABÍ regionální produkt®, která Vám přinese kromě výše uvedeného také propagaci výrobků, pozvánky k účasti na trzích a jarmarcích a další výhody.

img

MAS Podlipansko ve spolupráci s Asociací regionálních značek a partnery projektu Krajský úřad Středočeského kraje, MAS Vyhlídky, MAS Zálabí, MAS Mezilesí, MAS Svatojiřský les, MAS Nad Prahou, MAS Střední Polabí, Region Pošembeří, MAS Dolní Pojizeří, Pruh Polabí a Agrární komora vyhlašuje 27. výzvu k předkládání žádostí o udělení značky POLABÍ regionální produkt®.

Výrobci potravinářských, řemeslných, přírodních a zemědělských produktů působící v oblasti Polabí mohou předkládat své žádosti o registrovanou značku do 7. 12. 2022.

Certifikovat lze:
řemeslné produkty ze dřeva, keramiky, skla, kovu, šperky, obrazy, krajky, textilie, upomínkové předměty, fotografie, zemědělské a potravinářské produkty - mléko, sýry, maso, obiloviny, víno, pivo, pečivo, ovoce, zelenina, ovocné nápoje, med, přírodní produkty - léčivky, čaje, výrobky z rákosu, slámy, proutí, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, včelí produkty, minerálky, aj.

K čemu značka slouží a co výrobcům přinese?

  • PROPAGACI výrobců a jejich tvorby, začlenění do platformy Asociace regionálních značek
  • SPOLUPRÁCI mezi výrobci, předávání zkušeností a praxe
  • ÚČAST na prezentačních a prodejních akcích, trzích, jarmarcích

Vyplněnou žádost doručte poštou nebo osobně v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin, do  do 7. 12. 2022 na adresu MAS Podlipansko, o.p.s., Chvalovická 1076, 289 11 Pečky.

Předpokládaný termín jednání certifikační komise je dne 13. 12. 2022.

Dokumenty k podání žádosti naleznete na http://podlipansko.cz/nase-projekty/77-regionalni/152-polabi-regionalni-produkt, případně Vám je zašleme na vyžádání.

Pečlivě prostudujte všechny dokumenty a ověřte si, zda splňujete Certifikační kritéria pro značku.

K jednání Certifikační komise je nutné osobní představení výrobního postupu a vzorků produktů žadatelem (není-li to technicky možné, je potřeba s koordinátorem značky dohodnout jiný způsob prezentace a hodnocení).

S dotazy ohledně značky POLABÍ-regionální produkt se obracejte na koordinátorku značky:

Ing. Kateřinu Pospíšilovou, Ph.D., T:.721 170 388, E: projekty@podlipansko.cz, W: https://podlipansko.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.