V kraji pod Blaníkem je opět možnost získat značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  27. 01. 2021

Žádosti posoudí certifikační komise, která podle možností zasedne koncem března tohoto roku a to již po čtrnácté. Certifikát lze získat pro výrobky, služby a poprvé i pro zážitky, načež zážitkem se rozumí poskytnutí služeb v cestovním ruchu mimo služby ubytovací a stravovací. Mezi posuzovaná kritéria při udělování certifikátů patří především kvalita, šetrnost k životnímu prostředí a vazba na region. Velkou výhodou, kterou sebou regionální značka přináší je jednotná propagace v rámci regionu a možnosti nových spoluprací.

img

Značka KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt ® se v regionu (MAS Blaník, MAS Posázaví a část MAS Voticko) uděluje již od roku 2012. Regionálním koordinátorem je Český svaz ochránců přírody ve Vlašimi. Ten se společně s národní kanceláří Asociace regionálních značek, turistickou oblastí Kraj blanických rytířů a místními akčními skupinami stará o propagaci a jiné služby spojené se značkou. V současné době má možnost užívat logo značky celkem 34 producentů pro své výrobky a 4 pro služby. Cílem všech zúčastněných je zviditelnění kvalitních a především místních produktů.

Případní zájemci naleznou všechny potřebné informace na stránkách www.regionalni-znacky.cz nebo na www.csopvlasim.cz. Neváhejte se přihlásit o značku, ať už jste příležitostný producent, živnostník nebo firma. Stačí být hrdý na náš region.

Řádně vyplněné přihlášky zasílejte na adresu Eva Albertová, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim a to nejpozději do 28. 2. 2021.

 

              

                                                                                                                                                                     Eva Albertová

                                                                                                                                       (tel. 737 022 126, )

 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.