Už v březnu značka KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt® rozdělí mezi své producenty 140 000 Kč

KRAJ PERNŠTEJNŮ  18. 02. 2021

Kreativní vouchery pro Kraj Pernštejnů, tak se jmenuje výzva, jejíž cílem je podpořit spolupráci certifikovaných producentů KRAJE PERNŠTEJNŮ regionální produkt® s poskytovateli kreativních služeb za účelem podpory inovace jejich podnikání, a to prostřednictvím poskytnutí jednorázového finančního příspěvku na tuto spolupráci.

Epidemiologická situace u nás v ČR přinesla jistá omezení podnikání. Podnikatelé zavírali své provozovny a prodej se přesunul do online prostředí. Tato situace však není optimální pro malé podnikatele, kteří se do této chvíle účastnili hlavně trhů, veletrhů a jiných prodejních akcí. 

I proto vznikla výzva Kreativní vouchery pro Kraj Pernštejnů, v rámci které si mohou držitele certifikátu KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt, podat žádost o jednorázový příspěvek na spolupráci s kreativcem. Naši producenti tedy mohou v rámci tohoto projektu vytvořit webové stránky, e-shop, pořídit nové produktové fotografie či natočit prezentační video, které bude možné využít v online světě. 

To nejlepší na této výzvě je, že podpora je vlastně dvojnásobná! Podpořěni budou nejen producenti, kteří budou moci lépe propagovat svůj produkt, ale i kreativci z našeho regionu, kteří byli samozřejmě koronavirovou krizí také značně zasaženi. 

 

Celkem tedy v regionu rozdělíme 140 000 Kč, výběr projektů bude probíhat losováním 15.3.2021 v rámci jarní Certifikační komise. 

 

Finanční prostředky alokované ve Výzvě poskytl spolek Pardubicko - Perníkové srdce Čech, z.
s. se sídlem Klášterní 54, 530 02 Pardubice

 

Jste výrobce a máte zajímavý regionální výrobek? Přidejte se mezi certifikované producenty i vy! Kontaktujte regionální koordinátorku pro značku KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt e-mailem  či telefonicky 608 147 094.  

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.