Dny otevřených ateliérů v Královéhradeckém kraji

KRKONOŠE  19. 05. 2021

Navštivte umělce v jejich ateliérech a poznejte svět umění zblízka! Letos v sobotu 12. a neděli 13. června 2021. Centrum uměleckých aktivit Impuls Hradec Králové organizuje dvoudenní výtvarný festival Dny otevřených ateliérů – (DOA). Každoročně se koná v druhé polovině června. Výzvu loni vyslyšelo více jak 40 výtvarníků a institucí nejrůznějších oborů a zaměření. Návštěvníci mohou zavítat jak do renomovaných galerií, tak i do dílen malířů, hrnčířů, sochařů, fotografů, řezbářů ale i designérů v Královéhradeckém kraji.

img

Tento rok se můžete osobně setkat s řemeslníky regionální značky KRKONOŠE originální produkt dne 12.6.2021 od 10:00 - 16:00 hod. na Kolonádě Státních léčebných lázních v Janských Lázních. Můžete se těšit na ukázky paličkování, drátování, skleněnou bižuterii, šperkařské řemeslo či fusing skla a mozaiky. Během dopoleních hodin proběhne i předání certifikátů novým držitelům značky. 

Podrobnější informace - Dny otevřených ateliérů s regionální značkou

Fotografie z akce od fotografky Angely Veselé - https://anves.rajce.idnes.cz/Dny_otevrenych_atelieru_-_Janske_Lazne_12.6._21/? 

Fotografie z akce od Pavla Křivky - https://www.zonerama.com/Pavka/Album/7335316 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.