Výzva k předkládání žádostí o udělení značky

GÓROLSKO SWOBODA  02. 06. 2021

Mikroregion Górolsko Swoboda ve spolupráci s Místní skupinou Polského kulturně-osvětového svazu v Jablunkově z.s. a Asociací regionálních značek, z.s. a partnery projektu Sdružením obcí Jablunkovska a Obecním centrem pro kulturu, propagaci, turistické informace a Veřejnou knihovnou v Istebné vyhlašuje 9. výzvu k předkládání žádosti o udělení značky „Górolsko Swoboda regionální produkt®

Zveme výrobce řemeslných, potravinářských, zemědělských a přírodních produktů, působících v Mikroregionu Górolsko Swoboda, k předkládání žádosti o udělení registrované, ochranné značky do 23. 6. 2021.

Podrobné informace pro zájemce o udělení značky včetně Zásad pro udělování a užívání značky, Žádosti o udělení značky a Certifikačních kritérii naleznete na Pro zájemce o značku. Žádost je také možné vyzvednout osobně nebo požádat o zaslání: Taťána Groušlová, e-mail: , mobil: + 420 601 169 616, Sdružení obcí Jablunkovska, Návsí 1089, 739 92 Návsí.

Výrobci / producenti z CZ a SK předkládají žádosti vč. všech relevantních příloh v elektronické nebo tištěné podobě na adresu: Taťána Groušlová, e-mail: , mobil: + 420 601 169 616, Sdružení obcí Jablunkovska, Návsí 1089, 739 92 Návsí.

Konzultace ohledně podmínek pro certifikaci produktů značkou „GÓROLSKO SWOBODA – regionální produkt®” poskytuje regionální koordinátor značky:

Leszek Richter, e-mail: , mobil: +420 608 942 387, Místní skupina Polského kulturně-osvětového svazu v Jablunkově z.s., Mariánské náměstí 18, 739 91 Jablunkov.

Pečlivě prostudujte všechny dokumenty a ověřte si, zda splňujete Certifikační kritéria pro značku!

K jednání Certifikační komise je nutné dodat vzorky posuzovaných produktů (není-li to technicky možné, je potřeba s koordinátorem značky dohodnout jiný způsob prezentace a hodnocení). Osobní představení produktu žadatelem je povinné.

Jednání Certifikační komise plánujeme ke konci června, podrobnosti sdělíme s předstihem.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.