Možnost získat značku “KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®” je tu

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  15. 02. 2022

Jarní, v pořadí 16. kolo certifikační komise, proběhne již v březnu. Regionální značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® můžete získat v kategorii výrobek, služba nebo zážitek.

img

Certifikát lze získat v kategorii výrobek (řemeslný výrobek, potraviny, nápoje, bylinné produkty a ostatní), služba (ubytovací nebo stravovací) nebo zážitek se vztahem k regionu a jeho tradicím. Ve všech kategoriích je však nezbytné splnit předepsaná kritéria.

Tato značka garantuje zejména místní původ výrobku, ale také jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Značku “KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt” udílí Český svaz ochránců přírody Vlašim ve spolupráci s Asociací regionálních značek. Značení probíhá na území MAS Blaník, MAS Posázaví a části MAS Voticko.

V současné době může značku „KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt“ používat již přes čtyřicet certifikovaných výrobků, služeb a zážitků. 

Zájemci se mohou hlásit u koordinátorky regionální značky. 
tel: 602 665 410
e-mail 

Přihlášku je nutné odevzdat do 11. 3. 2022
Certifikace proběhne 31. 3. 2022

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.