Pojďte ke studánkám! Potkáte zde JESENÍKY originální produkt®

JESENÍKY  02. 05. 2022

Ne všichni cestují na hory, aby zdolali nejvyšší vrcholy a potili se hrůzou na adrenalinových atrakcích. Jsou lidé, kteří se davům a páteřním stezkám rádi vyhnou a dají přednost tichému kouzlu přírody. Jeseníky ukrývají mnoho krásných a výjimečných míst, všechna se do průvodce nevejdou, a pokud nejste zdejší, nebo vás na ně někdo neupozorní, snadno je můžete minout. A to by byla škoda!

img

Právě na taková místa se zaměřuje certifikovaný zážitek Jeseníky divadelní. A značka Jeseníky originální produkt zase objevuje šikovné a tvořivé lidi. V roce 2022 spojí své síly a společně nabídnou 12 tipů na rodinné výlety. A nebudou to místa jen tak ledajaká. Protože jedním z atributů Jeseníků je voda v mnoha podobách a řada výrobců staví kvalitu svých produktů právě na jedinečných vlastnostech jesenické vody,  rozhodli jsme se společně rozmístit v průběhu roku hrníčky s logem JESENÍKY originální produkt® ke 12 studánkám a pramínkům na území, které značka pokrývá. Hrníčky pro náš společný projekt vyrobila držitelka ochranné známky Barbora Zelená Keramika z hor.

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.