Domeček u oveček

BESKYDY  17. 05. 2023

Jaké to je v domě u Oveček?

Chcete vyzkoušet, jaké to je bydlet na vesnici? Ukázat dětem, jak se bydlí na chalupě s ovečkami, slepicemi, pejskem, kočkami, králíkem a za bzukotu včel? Láká vás jízda traktorem, otužování v potoce, koupání v řece či přehradě, nebo výlet do nedalekých Beskyd? Právě tyto otázky přivedly rodinu Václava Nováka z Těrlicka, ke zrodu myšlenky na zřízení agroturistiky s ubytováním a malého wellness parku. Již delší dobu tuto malou farmu pravidelně navštěvují děti ze škol a školek i sousedé a známí. Klidné, tiché a přátelské prostředí farmy si všichni pochvalují a rádi zde tráví volný čas. Protože, zde dlouhou dobu chovají ovečky, děti vymyslely pro tuto farmičku roztomilý název "Domeček u oveček".
Domeček nabízí ubytování na chalupě s nezbytným zázemím, s plně vybavenou kuchyní a třemi ložnicemi, jako jediná agroturistika v Těšínském Slezsku, nedaleko od Polských a Slovenských hranic. Romantické posezení na terase zpestří samoobslužný výčepní bar, který nabízí pivo z místního pivovaru. Na zahradě domu je nově vybudovaná odpočinková zóna s nerezovým koupacím sudem, dřevěnou saunou a lehátky ke slunění. Tento wellness parčík je určen i pro neubytované hosty, avšak pro zachování soukromí, je potřeba se alespoň jeden den předem objednat na tel. čísle 777 007 169. Je zde dětský koutek s dřevěným domečkem, pískovištěm, houpačkou a skluzavkou a také půjčovna elektrokol.
Majitelé ochotně návštěvníkům poradí, kam se vydat na výlet v našich krásných Beskydech a okolí. Přijeďte se podívat, odpočinout si, užít si klid venkova...

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.