Cyklotoulky na Slovácku: prezentovalo se i vinařství Sýkora se svou regionální značkou

SLOVÁCKO REGIONÁLNÍ PRODUKT  04. 09. 2023

Turistická asociace Slovácko pozvala na Slovácko oblíbený pořad Cyklotoulky.

img

Natáčení pořadu Cyklotoulky na přelomu srpna a září na Slovácku bylo velmi příjemné a samozřejmě se v něm našel prostor i pro certifikovanou značku SLOVÁCKO regionální produkt. Při cca třicetikilometrovém výletu ji zastupovala zastávka ve Vinařství Sýkora, které je jedním z prvních držitelů značky. Získalo ji za výrobu zdravých produktů z révy. Je to jednak mošt a pak například i vinný olej, vinná bezlepková mouka nebo hroznový džem.

O natáčení pořadu je obrovský zájem. Objednat si natáčecí termín bylo nutné rok napřed. Teď už nezbývá než se těšit na říjnové vysílání na ČT2 a ČT sport. Samozřejmě, že pak bude slovácký díl k dispozici ke zhlédnutí i na webu Cyklotoulek.

Projeli jsme se štábem Mutěnice, Starý Poddvorov, Čejkovice, Čejč, Šardice, Dražůvky či Ždánice. Vydali jsme se okrajem Slovácka mimo hlavní centra. V pořadu se bude kromě dalších prezentovat větrný mlýn, cyklostezka Ždánka, vinařská stezka Hovoranska nebo ždánické planetárium.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.