Výzva k podávání žádostí o regionální značku VYSOČINA regionální produkt®

VYSOČINA  21. 03. 2011

ZERA vyhlašuje další kolo příjmu žádostí o certifikaci místních výrobků a produktů pod značkou VYSOČINA regionální produkt®.

img

V pátek 22. dubna se v sídle kraje Vysočina v Jihlavě uskuteční od 8:00 zasedání certifikační komise, která bude hodnotit došlé žádosti o značku VYSOČINA regionální produkt®. Na programu budou i obnovy certifikátů u výrobků, kterým dobíhá dvouletá platnost. Pozvání na naše zasedání přijal  také radní kraje Vysočina Ing. Josef Matějek a pan radní Martin Hyský.

Jste výrobcem, řemeslníkem nebo drobným podnikatelem v kraji Vysočina? Požádejte nyní o značku VYSOČINA regionální produkt®. Pokud se chcete zúčastnit tohoto kola certifikace, vyplňte, prosím, žádost, kterou spolu s obecnými zásadami pro udělování a užívání značky najdete na: https://www.regionalni-znacky.cz/vysocina/cs/pro-vyrobce/dokumenty/ . Vyplněnou žádost můžete zaslat či odevzdat regionálnímu koordinátorovi značky ZERA - Zemědělská a ekologická regionální agentura, o.s. na adrese Podhradí 1022, 675 71 Náměšť nad Oslavou.

Bližší informace poskytne:  Jitka Schellová -  724 082 737,  

 Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.