Ovocné mošty VITAMINÁTOR

produkt

Dodává: VITAMINÁTOR s.r.o.

Obec: Sosnová

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

V Sosnové sídlí rodinná firma VITAMINÁTOR, která vyrábí přírodní ovocné šťávy. Úspěšné podnikání vychází ze stoleté rodinné tradice. Po sérii nepříznivých událostí, které si lidé nadělovali v průběhu 20. století, se po ukončení restitučních procesů Tomáši Soškovi podařilo obnovit zemědělský podnik, jehož hlavní činností bylo a je sadařství. A časem přišel nápad, zvýšit přidanou hodnotu pěstovaného ovoce, aby to nebyl jen polotovar, který skončí v anonymních výkupnách, ale aby to byl hotový konkrétní výrobek, který si najde svého spotřebitele. Co takhle vyrábět mošty? Tak vznikl VITAMINÁTOR … čerstvě vylisované ovoce nebo zelenina v tekuté podobě, žádné koncentráty, barviva, žádné konzervanty.

Dnes je VITAMINÁTOR úspěšná rodinná firma, která se snaží zachovávat tradici, kvalitu, ale přitom stále hledá nové možnosti, nové kombinace chutí. Základem výroby jsou jablečné mošty s ovocnou či zeleninovou příměsí - rybízové, hruškové, jahodové, mrkvové, malinové či višňové. VITAMINÁTOR přišel i s takovými kombinacemi, jako je jablko, švestka a červená řepa, celer, rakytník nebo ředkev.

Za své výrobky VITAMINÁTOR obdržel ocenění Česká biopotravina roku 2008, KLASA 2009, Regionální potravina Moravskoslezského kraje 2010, hlavní cenu Země Živitelka 2011,  umístění v testu hodnocení ovocných šťáv MF DNES 2011 a v roce 2012 uspěl v testech prestižního německého institutu Fresenius.

VITAMINÁTOR otevřel podnikovou prodejnu v Opavě!
Najdete ji na ulici Nákladní, v blízkosti OC Breda.

https://www.regionalni-znacky.cz/upload/filemanager/opavske-slezsko/Letak_Vitaminator_Podnikova_prodejna_nahled.pdf

Kontakt na výrobce:

VITAMINÁTOR s.r.o.

Sosnová 107
793 12 Sosnová
tel.: +420 734 203 937

http://vitaminator.cz/
http://www.vitaminator.cz/e-shop

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.