Umělecké kovářské a zámečnické výrobky

produkt

Dodává: Petr Zlámalík

Obec: Kunín

Region: MORAVSKÉ KRAVAŘSKO

logo

Další fotografie:

Umělecké kovářství a zámečnictví Zlámalík s dlouholetou tradicí v regionu patří mezi přední výrobce kovaných předmětů v České republice. Náš nezaměnitelný umělecký rukopis najdete v zemích evropy SRN, Itálie, Slovensko, Francie, Polsko, ale také v zámoří v USA a Kanadě.


Umělecké kovářské a zámečnické výrobky od Petra Zlámalíka:

Jsme držitely certifikátu pro regionální značku "Moravské Kravařsko regionální produkt" a nabízíme velmi kvalitní kovářské a zámečnické práce v širokém rozsahu a to nejen v tomto regionu. Po dohodě se zákazníkem jsme ochotni zhotovit jakoukoliv zakázku v našem oboru kovářském, umělecké výrobě a rekonstrukcích historických objektů.

Nabídka výroby: lovecké a damaškové nože, kované ploty; brány a branky v moderním i historickém stylu, mříže okení i dveřní, krbové soupravy (koše, krbové nářadí, rošty, kozlíky), lampy a svítidla, vývěsní štíty a reklamní tabule, dveřní kování, klepadla, panty, interiérové doplňky, zahradní a bytový nábytek, svícny, dekorativní doplňky, v kombinaci se sklem, porcelánem a keramikou, kování na studny, poštovní schránky,atd.

Propagační letáček Umělecké kovářské a zámečnické výrobky

 

 

Kontakt na výrobce:

Petr Zlámalík

Kunín 305
742 53 Kunín
tel.: 556 749 718

http://www.kovarstvizlamalik.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.