Mléčné výrobky z Doubravského dvora

produkt

Dodává: MVDr. Václav Osička

Obec: Červenka

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Mléčné výrobky z Doubravského dvora

Náš statek najdete na Hané obklopený hlubokými dubovými lesy. Počátky hospodaření zde jsou staré minimálně 500 let, ale naše rodina zde žije a pečuje o krávy holštýnského plemene od roku 1992. Obděláváme 190ha a staráme se o 300 dojnic, které každý den nadojí tisíce litrů mléka. Mléko jsme prodávali do okolních mlékáren a nijak jsme nemohli ovlivnit jak jeho zpracování, tak cenu. Zalíbila se nám myšlenka vytvořit uzavřený kruh, který začíná porodem telátka a končí prodejem mléčných výrobků přímo na farmě. Podařilo se a od roku 2013 je součástí statku minimlékárna s vlastní prodejnou. Vyrábíme z čerstvě nadojeného mléka, které jde rovnou z vemene do mlékárny a během jednoho dne je zpracováno na několik druhů sýrů, jogurty, tvaroh, tvarohové pomazánky a dezerty, zákys.

Přímo v prodejně je možné zakoupit syrové mléko z automatu. Prodáváme i v několika obchodech v okolí a začínáme s provozem pojízdné prodejny.

Naše myšlenka stát se místní mlékárnou a taky místem, kam se budou lidé rádi vracet, se začíná pomalu naplňovat.

Propagační letáček Mléčné výrobky z Doubravského dvora

Kontakt na výrobce:

MVDr. Václav Osička

Nový Dvůr 243
784 01 Červenka
tel.: +420 608 984 736
tel.: +420 602 736 037

http://www.doubravskydvur.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.