Textilní výrobky

produkt

Dodává: Vladislava Pohludková – Ušito v Beskydech

Obec: Lískovec

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

„Cesta k mé práci a dílničce byla spletitá, ale o to více svou práci i dílnu miluji. Základem mi byla textilní škola a po všech životních peripetiích jsem se v roce 2013 vrátila ke kořenům - šití. Od té doby je mi tvoření a šití životním nábojem, relaxem, láskou a spokojený zákazník je pro mne vždy potěchou na duši.“

Vladislava Pohludková vyrábí

Kabelky a tašky, značky Ušito v Beskydech – od návrhu přes střih až po finální úpravu pochází výhradně z její dílny. Dalším sortimentem jsou obaly na knihy, na zakázku je možno ušít i kosmetické etue, organizéry, prostírání, potahy na polštáře aj.

Dámské oděvy – kde se specializuje na kolové a půlkolové sukně z plátna v pin-up stylu. Najdete u ní ale i sukně a šaty z úpletu. Na zakázku možno ušít i trička, mikiny, či cardigany. Vše vyrobeno s láskou ke křivkám.

Veškeré textilní výrobky vyrábí sama, od výběru materiálu, přes střih až po finální výrobek. Klade důraz na detail a kvalitu. Kvalitní materiály, ať už bavlněná metráž, či koženky a výztuhy, jsou pro kvalitu a design výrobku neodmyslitelné. Materiály kupuje především ve svém regionu.

Vyrábí originální a neopakovatelné kusy. Její výrobky jsou synonymem kvality ručního domácího zpracování a originality. Pokud si zákazník nevybere z hotové nabídky, vždy se snaží maximálně vyhovět, nalézt společné řešení a vyrobit produkt přímo na míru.

 

Propagační letáček Ušito v Beskydech

Kontakt na výrobce:

Vladislava Pohludková – Ušito v Beskydech

Vratimovská 192
738 01 Frýdek-Místek
tel.: 737 814 774

http://www.usito-v-beskydech.cz
https://www.fler.cz/tsunami-handmade
https://www.fler.cz/usito-v-beskydech

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.