Textilní výrobky

produkt

Dodává: Vladislava Pohludková – Ušito v Beskydech

Obec: Lískovec

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Cesta k mé práci a dílničce byla spletitá a tak nějak ji určil můj i dcery zdravotní problém. Základem mi byla textilní škola a po všech životních peripetiích jsem se v roce 2013 vrátila ke kořenům - šití. Od té doby je mi tvoření a šití relaxem, láskou a spokojený zákazník je pro mně vždy potěchou na duši.

Vladislava Pohludková vyrábí a tvoří pod značkou Tsunami handmadeBig&Chic.

Tsunami handmade - především kabelky, které od návrhu přes střih až po finální úpravu pochází výhradně z její dílny. Dalším sortimentem jsou obaly na knihy, kosmetické etue, organizéry, prostírání, potahy na polštáře, textilní dekorace, obojky aj.

Big&Chic - dámské oděvy nadměrných velikostí. Pod značkou najdete trička, tuniky, sukně, šaty i mikiny. Vše vyrobeno s láskou ke křivkám.

Veškeré textilní výrobky vyrábí sama, od výběru materiálu, přes střih až po finální výrobek. Klade důraz na detail a kvalitu. Kvalitní materiály, ať už bavlněná metráž, či koženky a výztuhy, jsou pro kvalitu a design výrobku neodmyslitelné. Materiály kupuje především ve svém regionu.

Vyrábí originální a neopakovatelné kusy. Její výrobky jsou synonymem kvality ručního domácího zpracování a originality. Pokud si zákazník nevybere z hotové nabídky, vždy se snaží maximálně vyhovět, nalézt společné řešení a vyrobit produkt přímo na míru.

Výrobky najdete také na

http://www.fler.cz/tsunami-handmade
http://www.fler.cz/big-chic-xl-moda

Propagační letáček Tsunami handmade

Kontakt na výrobce:

Vladislava Pohludková – Ušito v Beskydech

Vratimovská 192
738 01 Frýdek-Místek
tel.: 737 814 774

http://www.usito-v-beskydech.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.