Výrobky z kozího mléka

produkt

Dodává: Renata Vajdová

Obec: Štítina

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Kozy z kozí farmy Magdaléna ve Štítině mají celodenní přístup na pastvu. Dojení probíhá dvakrát denně. Díky technologii konvového dojení bez kontaktu se vzduchem a venkovními pachy si mléko uchovává čistou chuť a vůni bez typického kozího zápachu. Po nadojení je rychle chlazené a okamžitě se zpracovává. Tradiční výrobě sýrů a dalších produktů z pasterizovaného kozího mléka se v domácích podmínkách věnuje rodina Renaty Vajdové už několik desítek let. Sama má více než 23 let dlouhou praxi. Čerstvý kozí sýr si zachovává jedinečné vlastnosti, vyváženou lahodnou chuť, jemnou mléčnou vůni bez zápachů a pachutí. Podle fantazie a poptávky zákazníků jsou sýry ochucovány domácími bylinami a kořením, česnekem, červeným a zeleným pepřem, ořechy, olivami.
Veškeré produkty kozí farmy Magdaléna ze Štítiny jsou vyráběny ručně. Je kladen zvláštní důraz na čistotu prostředí, ve kterém se kozy pohybují, a pravidelnou pastvu, což zaručuje jedinečnou chuť a vůni všech výrobků. Kozí mléko bývá lépe snášeno dětmi i dospělými a je vhodné pro osoby s intolerancí kaseinu. Prokázaly se jeho blahodárné účinky na některá onemocnění trávicího traktu, pozitivně působí na stres a migrény (při vyloučení kravského mléka), alergie i kožní alergie, vykazuje protizánětlivé účinky a posiluje imunitní systém. Všechny výrobky Kozí farmy Magdaléna jsou zpracovávány s ohledem na životní prostředí.

Kontakt na výrobce:

Renata Vajdová

Hlavní 203
747 91 Štítina
tel.: +420603216366

http://www.kozifarmamagdalena.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.