Řemeslná zmrzka z MŇAM káry

produkt

Dodává: Monika Pavlisová

Obec: Pardubice

Region: KRAJ PERNŠTEJNŮ

logo

Další fotografie:

ŘEMESLNÁ ZMRZKA Z MŇAM KÁRY má za sebou již 15 let poctivé výroby a vylaďování receptur tak, aby chuťově uspokojila jak zákazníka, který má rád klasiku a pochutná si na dobré vanilkové, čokoládové či jahodové zmrzce, tak zákazníka, který potřebuje objevovat stále nové variace chutí, např. od zmrzky z čerstvých fíků, jahodového sorbetu s bazalkou, přes čokoládovou zmrzku s chilli až po lékořicovou či avokádovou.

Zmrzka z mňam káry je svým zákazníkům sympatická svým způsobem servírování špachtlí, přátelská tím, že za vámi přijede a zpříjemní vám firemní i soukromé akce, můžete ji vždy důvěřovat v tom, že je vyrobena z těch nejlepších surovin, s preferencí lokálních zdrojů, že je vyrobena s láskou a vírou ve zdravější mlsání.

Řemeslná zmrzka z mňam káry vás mile překvapí i ve svých dalších mražených podobách, jako jsou ručně vyráběné nanuky, zmrzlinová lízátka a jiné dezerty v jediné NANUKÁRNĚ S DÍLNOU v Pardubickém kraji. Najdete nás ve Smilově ulici v Pardubicích. Těšíme se na vás!

Kontakt na výrobce:

Monika Pavlisová

Nanukárna

Smilova 320
533 02 Pardubice
tel.: 608 014 016

https://www.nanukarna.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.