Vršovické klobásy a šunkový salám

produkt

Dodává: Vršovické uzeniny

Obec: Vršovice

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

Rodinné řeznictví z Vršovic založil v roce 1933 dědeček současného majitele Jana Pavlíka. Již tehdy byla jeho krédem tradice, poctivost a kvalita. Ke stejnému heslu se hrdě hlásí také vnuk, který rodinnou firmu začátkem 90. let převzal.
Vršovické klobásy jsou vyráběné podle osvědčené rodinné receptury, pouze za použití vybraných surovin stejně jako Vršovický šunkový salám, který je pro svou jemnou a vyváženou chuť velmi ceněný. Jan Pavlík si zakládá na, sice pracném, ale tradičním výrobním postupu a své výrobky udí pouze na dřevě v 50 let staré udírně. Když se udí tradičně postaru, na kvalitním dřevě, výrobky si ponechávají specifickou chuť a mají delší trvanlivost. Všechny uzenářské výrobky jsou vyráběny výhradně z masa, dbají na dodržování tradičních receptur, k jejich výrobě se nepoužívají náhražky.

Na objednávku pro vás ve Vršovicích připraví dárkové balíčky a obložené mísy s jejich výrobky. Řeznictví Vršovice najdete i na facebooku: www.facebook.com/vrsovickeuzeniny.

Kontakt na výrobce:

Vršovické uzeniny

747 61 Vršovice 100
tel.: 553 796 242

Pavlína Pavlíková

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.