AMALA přírodní oleje

produkt

Dodává: Amala, s.r.o.

Obec: Pečky

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

Kokosový olej
Kokosový olej
Kokosový olej
Kokosový olej
Sezamový olej
Sezamový olej

Kokosový olej RBD je určen k použití jak za studena tak i za tepla a je obvykle vyroben z  kopry (sušené kokosové jádro).

Kokosový olej RBD je rostlinný olej získávaný z jader zralých kokosových ořechů sklízených z kokosové palmy (Cocos nucifera). V tropech je po celé generace hlavním zdrojem tuku ve výživě milionů lidí. Má různé uplatnění v potravinářství, medicíně a průmyslu. Kokosový olej RBD je velmi termostabilní, proto se výborně hodí na vaření a smažení. 

Kokosový olej RBD je pro naše tělo prospěšný především díky obsahu mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem 45% kokosového oleje tvoří kyselina laurová, která se v našem těle přemění na monolaurin. Posiluje imunitní systém, napomáhá rozvoji mozku a zdravé stavbě kostí a chrání před viry, bakteriemi a infekcemi.

Maséři si jej oblíbili pro svoji vybornou kluznost a nizkou spotřebu. AMALA kokosový olej RBD je upraven pro elergiky na ořechy. Je odstraněna vůně a chuť.

Sezamový olej BIO je olej získávaný ze sezamových semen. Kromě běžného použití jako masážní prostředek je také používán jako kuchyňský olej. Sezam, jako rostlina, patčí mezi nejstarších rostliny pěstované člověkem. Léčivé vlastnosti sezamu již znali ve starém Egyptě. Japonská medicína také popisuje řadu léčivých schopností sezamovému oleji.

Sezamový olej BIO se v gastronomii používá nejen do salátů a také k vaření a pečení. Dobře snáší i vyšší teploty, hodí se proto ke krátkodobému smažení.  

Sezamový olej je také vynikající regenerační prostředek. Indové začínají den Ajurvédskou masáží, stimulující organismus a jeho imunitní systém. 

Přípravek se aplikuje při masáži na pokožku přímo, jak za studena, tak i zahřátý (+45°C); po umytí velmi dobře zvlhčuje pokožku a také zároveň napomáhá k  její regeneraci neboť jako jeden z mála přírodních olejů obsahuje také vitamin E. Sezamový olej je zdrojem omega-6 mastné kyseliny (linolová) a bohatý na gama - tokoferol a fenolové antioxidanty (sesamin a sesamolin).

Podrobnější popis naleznete na https://amala-supra.cz nebo https://www.amala-supra.cz.

Kontakt na výrobce:

Amala, s.r.o.

Korespondenční adresa a provozovna

Tř. 5. května 208
289 11 Pečky
tel.: +420 702 070 410

http://https://www.amala-supra.cz
http://https://amala-supra.cz

Josef Kollár

Majitel společnosti

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.