Med z Českého lesa

produkt

Dodává: Včelařství Thomayer

Obec: Chodov

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 4123

Další fotografie:

 

Na Chodsku v Chráněné krajinné oblasti Český les s krásným výhledem na Čerchov se ukrývá malebná včelí farma s 50 letou tradicí. Včelky zde produkují medovicový i květový med prvotřídní kvality. Milovníky medu farma překvapí báječnými čistě přírodními produkty, zajímavou nabídkou panenského medu i neočekávanými specialitkami …

Medovicový med z Českého lesa je čistě přírodní produkt s vysokým obsahem minerálních látek a fruktózy z tzv. medovice. Má typickou vůni a zlatavě hnědou až tmavě hnědou barvu.

Panenský medovicový med z Českého lesa je vytočený z panenských medovicových pláství, které včelky čerstvě vystavily. Med z těchto pláství je ten nejjemnější a nejkvalitnější medovicový med. 

Medovicový med z Českého lesa s voštinami je medovicový med,do kterého vkládáme část medovicové panenské plástve. Tento produkt je velmi oblíbený.. 

Květový med z Českého lesa je čistě přírodní produkt s obsahem pylových zrn a vitamínů s vysokým obsahem glukózy z nektarů květin. Má světle zlatavou až světle hnědou barvu. Pastový med vzniká mechanickým zpracováním květového medu, oblíbený je pro svou příjemnou pastovou konzistenci, neteče a nekrystalizuje.

Panenský květový med z Českého lesa je vytočený z panenských pláství, které včelky čerstvě vystavily. Med z těchto pláství je ten nejjemnější a nejkvalitnější květový med. 

 

 

Letáček Med z Českého lesa

Ceník:

Lesní medovicový med: 50 - 210 Kč  
Květový med: do 150 Kč  
Květový pastový med: do 150 Kč  

Ceny jsou stanoveny podle množství medu v gramech a podle typu obalu.

Kontakt na výrobce:

Včelařství Thomayer

Chodov 24
345 33 Trhanov
tel.: 737 874 583

http://www.vcelarstvi-thomayer.cz

Josef Thomayer

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.