Svatební bolatický koláč

produkt

Dodává: AZPEK

Obec: Bolatice

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Svatbu bez tradičních svatebních koláčů si dnes dokáže představit asi málokdo. Ale ruku na srdce, kolik svatebních koláčů za život ochutnáme? My vám nabízíme křehkou pochoutku v podobě Svatebního bolatického koláče i ve všední den. Aby každý den byl svátkem.

Bolatické pekařství AZPEK s.r.o. se specializuje především na ruční výrobu a prodej čerstvých pekařských výrobků bez konzervačních látek a stabilizátorů. Staví hlavně na původních recepturách a na kvalitně odvedené práci svých zaměstnanců. Šikovné ruce pekařů totiž nedokážou stroje nahradit ani v 21. století. Z 80 druhů pečiva získal označení OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt Svatební bolatický koláč.
Svatební bolatický koláč je specifický především svou bohatou nádivkou, která se nevyrábí ze směsí, ale pouze z kvalitních surovin a tvoří 45 % celkové hmotnosti výrobku. Příprava, plnění a zdobení probíhá ručně. Každý koláč se tak stává originálem. Plní se tvarohovou, makovou, povidlovou, jablkovou a ořechovou nádivkou.

Prodejny:

Bolatice, Sokolovská 865/3b

Tel. číslo 602 834 713

 

Svatební bolatické koláče můžete zakoupit v prodejnách Hruška na Opavsku.  

Kontakt na výrobce:

AZPEK

Sokolovská 865/3b
747 23 Bolatice
tel.: +420 604 463 858

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.