Pivo Rohan

produkt

Dodává: Ing. Artur Komárek

Obec: Rohov

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

Minipivovar Rohan v Rohově vaří pivo od roku 2010. Pivo vaří tradičním způsobem, klasickou dvourmutovou technologií, a to výhradně z českých surovin – moravský slad, žatecký chmel, pivovarské kvasnice a pramenitá voda z místních zdrojů.

Název piva Rohan je odvozen od názvu naší obce Rohov. Dokonce i v logu minipivovaru je použita část znaku obce Rohov a to šachová figura – věž s rohy.
Pivo v našem pivovaru vaříme tradiční metodou, bez pasterizace, čímž v pivu zůstávají zachovány nejen všechny vitamíny řady „B“, ale i další zdraví prospěšné látky. Pivo se po jeho uvaření ve varně zchladí a přemístí do spilky. Tam v otevřených kvasných kádích probíhá po přidání pivovarských kvasnic a při teplotě cca 10°C jeho hlavní kvašení. Tento proces trvá přibližně dva týdny, pak je pivo stáčeno do ležáckých tanků. V ležáckém sklepě pak pivo zraje po dobu minimálně čtyř týdnů. Pivo čepujeme ve výčepu přímo z ležáckých tanků bez pasterizace, filtrace či jiných úprav. Pivo tak obsahuje množství vitamínů řady „B“ a další zdraví prospěšné látky. Pivo Rohan dále prodáváme v keg sudech a 1,5l PET lahvích.

Kontakt na výrobce:

Ing. Artur Komárek

Slezská 86
747 25 Rohov
tel.: +420 775 558 667

http://www.ukomarku.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.