Houslař Jan F. Veselý

produkt

Dodává: Jan F. Veselý

Obec: Pardubice

Region: KRAJ PERNŠTEJNŮ

logo

Další fotografie:

Jan F. Veselý je prvním profesionálním houslařem v Pardubickém kraji, zabývající se výrobou a opravami strunných hudebních nástrojů. V jeho ateliéru vznikají tradičním ručním způsobem nejen  housle, violy, violoncella, ale i historické nástroje, jako jsou viola da gamba a viola d'amore. Dalšími hudebními nástroji, kterými se zabývá, jsou romantické kytary.

Veškeré mistrovské hudební nástroje z ateliéru pana Veselého jsou vyráběny postupy a technikami, jako tomu bylo před více než 250 lety. Svou letitou zkušeností se zdokonalil ve vykonávání náročných oprav, které dělá s maximální pečlivostí a precizností. Lakování hudebních nástrojů provádí  dle starých léty i praxí ověřených metod. Lihové a olejové laky si vyrábí výhradně sám dle starých italských receptur. Při výrobě používá nejkvalitnější materiály, které skladuje v přísných podmínkách ve svém ateliéru.

Mistrovské nástroje z ateliéru pana Veselého rozeznívají své struny v současnosti v České republice, Americe, Francii, Holandsku, Německu a Austrálii.

Kontakt na výrobce:

Jan F. Veselý

Dům hudby, Konzervatoř Pardubice

Sukova 1260
530 02 Pardubice
tel.: 605 143 405

http://www.luthier-vesely.com

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.