Prajzský svatební koláč

produkt

Dodává: Gobe s.r.o.

Obec: Píšť

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

Starodávná tradice, ruční zpracování, dokonalá chuť a výjimečná kvalita – to je motto rodinného pekařství Gobe z Píště, které na Opavsku působí už více než dvacet let. Název GOBE byl odvozen z hovorového překladu německých slov „golden Bäckerei“ - zlatá pekárna. Bez našeho Prajzského svatebního koláče s jedinečně kořeněnými náplněmi se neobejde žádná svatba. Dopřát si je však můžete i ve všední den.

Prajzský svatební koláč z Píště je díky unikátní léty prověřené receptuře oblíbenou pochoutkou. Při jeho výrobě používáme jen ty nejkvalitnější suroviny, čerstvá vajíčka, kvalitní máslo a mléko. Nepřidáváme žádné náhražky a to ani do náplní, které si sami vyrábíme. Nabízíme náplň tvarohovou, makovou, jablečnopovidlovou, povidlovou nebo ořechovou. Každá z nich si nese své kouzlo. Kvalitní tvaroh, spařený mák či jablíčka dochucujeme různými druhy koření od skořice až po kardamon. Každý koláč je zdoben posypkou z másla, cukru a mouky. Všechny koláče vyrábíme ručně.

S našimi výrobky se pravidelně účastníme Pekařské soboty ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, kde jsme po 18 let oceňováni.

Kontakt na výrobce:

Gobe s.r.o.

Pekařská 203/2
747 18 Píšť
tel.: +420 602 767 999
tel.: +420 595 055 146

http://www.pekarstvigobe.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.