Přírodní plísňový sýr NIVA extra

produkt

Dodává: Mlékárna Otinoves s.r.o.

Obec: Otinoves

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

V překrásné a romantické krajině slavných jeskyní Macocha, Kateřinská a Balcarka je v mléku vysoký obsah vápníku, tolik potřebný při výrobě sýrů. A připočítají-li se k tomu voňavé bylinky, je jasné, proč jsou zákazníci doma i v zahraničí s Nivou z Otinovsi tak spokojeni.

Přírodní plísňový sýr NIVA extra z Mlékárny Otinoves:
Sýr jemné a zároveň pikantní chuti je tradičním výrobkem. Vyrábí se podle osvědčených receptur již od roku 1963. Základní surovinou pro výrobu sýru je pasterované plnotučné mléko, dále se používá ušlechtilá plíseň, sýřidlo, smetanový zákys a sůl. Výroba probíhá ve speciálních výrobnících a následné zrání sýrů pokračuje po dobu 5 týdnů v prostorách s přesně danými klimatickými parametry.
Sýry s modrou plísní se ve francouzském Bordelais, podávají jako dezert ve společnosti červených extraktivních vín na bázi Cabernet Sauvignon nebo Merlot. To platí i pro Nivu. Doporučuje se servírovat jako chuťovku na závěr stolování.

Ceník:

NIVA válec - půlválec: 189 Kč/kg  

Kontakt na výrobce:

Mlékárna Otinoves s.r.o.

798 61 Otinoves 201
tel.: 582 395 033
fax: info@mot.cz
http://www.mot.cz

Prodejní místa:

V podnikové prodejně U Mlékárny je možné zakoupit kromě sýrů NIVA také naše mléko, smetanu, tvaroh, pomazánku z Nivy, další mléčné produkty ostatních zpracovatelů mléka - jogurty, kefírová mléka, eidamy, saláty, pomazánky a spoustu dalších mléčných i nemléčných výrobků. Prodejna slouží také jako kavárna. Nabízíme kvalitní kávu, teplé nápoje, nealko nápoje, vína, zákusky nebo chlebíčky.

Provozní doba:

pondělí  7:30 – 17:00

úterý     7:30 – 17:00

středa   7:30 – 17:00

čtvrtek   7:30 – 17:00

pátek    7:30 – 17:00

sobota   7:00 - 13:00

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.