Maso, masné a uzenářské výrobky Mitrovsky Angus

produkt

Dodává: Mitrovský dvůr, a.s.

Obec: Strážek

Region: VYSOČINA

logo

Další fotografie:

Odvezte si kousek Mitrova s sebou domů. Nejlépe hned poté, co jej ochutnáte. Vedle vyzrálého hovězího prodáváme i domácí vepřové a skopové, klobásy nebo sušené maso. Vše z mitrovského statku nebo z nejbližšího okolí. Katalog produktů.
 
Prodejna: 734 442 467, prodejna@mitrovsky.com.
 Dotazy a objednávky: 563 034 101
 
Otevřeno denně:
 
po: na zazvonění
 út – čt: 10 -15.30
 pá: 10 -17.30
 so: 10 -13
 ne: 14 -17
 

Hovězí maso

 
Bereme si to nejlepšího z tradičního zemědělství i nejmodernějších technologií: vhodným křížením zlepšujeme genetické vlastnosti masného skotu plemene Aberdeen Angus, na našich pastvinách a polích hospodaříme výhradně chemie prostými metodami. Maso zpracováváme tradičními metodami, bez konzervantů, barviv a dalších syntetických látek, za využití moderních technologií a metod zrání a tepelné úpravy. Mezi naše speciality patří sušené hovězí maso, hovězí paštika podle starých receptur nebo  hovězí sušená klobása.
 

Jehněčí maso

 
Jehněčí od nás je vždy výhradně z vlastního chovu plemene Suffolk, odolné plemeno, celoročně pasené venku nabízí výborné křehké maso vhodné k veškerému kuchyňskému zpracování. Přestože má jehněčí maso obvykle pověst masa se silnou příchutí, uvidíte, že tomu tak není. Navíc jde o maso dietní a bohaté na živiny.
 

Vepřové maso

 
Vepřové od nás pochází od našich sousedů. Zpracováváme ho v našem provozu se stejnou péčí, jako ostatní zvířata. Maso zraje několik dní v boxech a teprve poté je bouráme na standardní partie.
 

Uzenářské a masné výrobky

 
Naše uzeniny neobsahují žádné doplňky a chemikálie jak je to běžné, bohužel i umenších řeznictví. Rychlosůl a jiné pomůcky dnešních výrobců u nás nahrazuje znalost tradičních receptur a nejmodernější technologie zrání, přípravy a uzení nebo sušení. Dodržení postupů a teplot nám umožňuje i bez chemie nabízet kvalitní klobásy, paštiky nebo sušené speciality. Maso si zachovává svoji výživnou hodnotu a chuť přesně tak, jako to dělali naši předkové.
 

Mléčné výrobky

 
Mléčné výrobky dodává do naší prodejny Vařejkův dvůr z Meziboří, který vyrábí výhradně z BIO mléka vlastních krav plemene Jersey, tučné, kvalitní mléko venku pasených krav dodává výrobkům specifickou plnou chuť. Mléko odebíráme rovněž od biofarmy Rubelit z Rožné. Rubelit má velice vysoko nastavené standardy BIO produkce, jelikož je součásti dodavatelského řetězce pro německé BIO mlékárny.

Kontakt na výrobce:

Mitrovský dvůr, a.s.

Mitro 9

Mitrov 9
592 53 Strážek
tel.: +420 734 442 467
http://www.mitrovskydvur.cz

Robert Zelený

majitel
telefon: +420 647 756

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.