Lahůdky Nečas

produkt

Dodává: Lahůdky Nečas

Obec: Vavřinec

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

Firma Antonín Nečas, Výroba studené kuchyně, datuje svůj vznik do roku 1996. Počátečním impulzem vzniku firmy zabývající se výrobou veškerého sortimentu výrobků studené kuchyně byla snaha vyrábět kvalitní výrobky, opírající se o tradiční výrobní postupy a technologie. Do našeho výrobního portfolia patří výroba široké palety obložených chlebíčků, baget, jak balených, tak volně ložených, majonézových salátů, salátů vyráběných na jogurtovém základu, tak čerstvých zeleninových salátů. Mezi další výrobky stojí za zmínku tvarohové dezerty, aspikové výrobky a nakládané speciality jako jsou naši vyhlášení Utopenci (nakládaná uzenina v nálevu).

Od počátku vzniku firmy jsme do našich výrobků odmítli přidávat dodatečné konzervační látky a barviva. Tento trend stále trvá. Odezva našich spokojených zákazníků nám dává za pravdu, že tato cesta je správná.

Naše výrobní prostory se nachází v obci Vavřinec v srdci Moravského Krasu. Výrobní a skladovací prostory firmy jsou pod stálou kontrolou státních dozorových orgánů zejména pak Státní Zemědělské a potravinářské inspekce se sídlem v městě Brně. Jsme zapojeni do systému kritických bodů HCCP a v našem provozu probíhá neustálá vnitřní kontrola čerstvosti a kvality všech surovin určených k výrobě.

Výrobky z naší produkce můžete zakoupit v některých obchodech, kantýnách, školních provozech, nemocničních kantýnách a dalších prodejnách na Blanensku, Boskovicku, Vyškovsku, Brněnsku, Olomoucku, Prostějovsku a Přerovsku. Jak již bylo zmíněno, hlavním cílem naší firmy bylo, je a bude prioritně dbát na čerstvost a kvalitu veškeré produkce.

Kontakt na výrobce:

Lahůdky Nečas

679 13 Vavřinec 85
tel.: +420 516 435 379
tel.: +420 773 555 200

http://www.lahudkynecas.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.