Hančiny koláče z Chlumu

produkt

Dodává: Hana Merhautová

Obec: Chlum

Region: PRÁCHEŇSKO

logo

Další fotografie:

Koláče jsou pečeny v malé rodinné provozovně v Chlumu u Blatné. K pečení se snažíme používat ingredience, které pocházejí z našeho regionu nebo alespoň z oblasti jižních či západních Čech. Z Horažďovic odebíráme mouku certifikovanou značkou Šumava, vejce se snažíme nakupovat na místních farmářských trzích či od soukromých malododavatelů, máslo a ostatní produkty z mléka nakupujeme také od českých dodavatelů (Madeta, Mladá Boleslav). Ke zdobení a plnění používáme převážně náplně z Chelčic (Zeelandia).

Samotný postup výroby koláčů je postupem běžným, ingredience smí cháme a necháme odležet dle potřeby, z těsta pak odvažujeme různé množství na jednotlivé koláče, které jsou následně plněny tvarohem, mákem, povidly či jinými náplněmi mnohdy dle přání zákazníka. Zákazníci si u nás mohou objednat libovolné množství koláčů pro různé příležitosti, pečeme na svatby, hostiny, rauty a různé jiné příležitosti. 

V Blatné naleznete také naší prodejnu (Náměstí míru 209, 388 01, Blatná), do které čerstvé upečené koláče dovážíme každé ráno čerstvé a voňavé. Koláče můžete zakoupit také ve Strakonicích na tržnici.

Kontakt na výrobce:

Hana Merhautová

Chlum

388 01 Chlum 72
tel.: 775 232 836

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.