Svět žížal Veronika Halamková

produkt

Dodává: Svět žížal Veronika Halamková

Obec: Chřibská

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

Ekofarma v Dolní Chřibské produkuje organické hnojivo - VERMIKOMPOST, žížalí trus. Bezpočet žížal hnojních - tedy místních druhů žížal, nikoliv cizokrajných - přemění kravský hnůj ve vermikompost, kvalitní hnojivo. Jedná se o 100 % čistý vermikompost bez příměsí.


Žížalí trus obsahuje kromě draslíku velice cenné výživné látky jako dusík a fosfor, které podpoří výjimečný růst (dusík) a tvorbu květů (fosfor). Žížalí trus je tak dobré, plodné hnojivo, že se rostliny dají pěstovat takřka přímo v něm. Výhodou je, že se jím pěstební substrát dá jen těžko přehnojit! Žížalí trus podporuje zdravý půdní život, protože obsahuje živé plísně a bakterie. To zajišťuje rychlý růst rostliny, udržuje substrát vzdušný, což zajišťuje dostatečnou propustnost.

 

Kontakt na výrobce:

Svět žížal Veronika Halamková

Dolní Chřibská 186
407 44 Chřibská
tel.: 775 383 494

http://www.svetzizal.cz/

Eduard Halamka

telefon: 775 383 494

Prodejní místa:

Výrobek lze zakoupit na farmě nebo v Eshopu http://www.svetzizal.cz/ v různě velkých baleních od 5 litrových sáčků, přes 10 litrové kbelíky, až po volně ložený.

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.