Přírodní mýdla a tuhé šampony

produkt

Dodává: Bc. Danuše Sajdlová - Mýdlárna Kouzelná hájovna pod Lysou horou

Obec: Malenovice

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Mýdlárna Kouzelná hájovna pod Lysou horou se nachází v malebné obci Malenovice, která je situována na úpatí nejvyššího vrcholu Moravskoslezských Beskyd - Lysé hory.

Majitelka mýdlárny je zároveň výrobcem. Vyrábí zde originální rostlinná mýdla a tuhé šampony metodou za studena. Tato metoda zaručuje zachování všech výživných látek obsažených v uvedených produktech.

Při navrhování originálních receptur produktů a při jejich výrobě majitelka využívá dlouholetých zkušeností z praxe na dermatologické ambulanci. Receptura produktů je ideální pro pokožku těla i hlavy.

Výrobky jsou charakteristické svým přírodním složením a jsou velice šetrné k životnímu prostředí. Jsou složeny z rostlinných olejů a tuků nejvyšší kvality, přírodních jílů, bylin a bylinných výluhů a dalších složek prospěšných kůži. Řada z nich je v Bio kvalitě. Mýdla a šampony jsou velmi dobře snášeny osobami s citlivou pokožkou, jsou určeny i dětem a osobám s atopickým ekzémem a psoriázou.

Nezaměnitelná je vůně produktů, kterou zanechávají éterické oleje nejvyšší kvality a které působí rovněž aromaterapeuticky.

Produkty jsou testovány v laboratořích Státního zdravotního ústavu v Praze.

Propagační letáček Přírodní mýdla a tuhé šampony

Kontakt na výrobce:

Bc. Danuše Sajdlová - Mýdlárna Kouzelná hájovna pod Lysou horou

Malenovice 94
739 11 Malenovice
tel.: 775 669 967

http://www.kouzelnahajovna.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.