Mléčné výrobky z Růžové

produkt

Dodává: Martin Honza - Farma Růžová

Obec: Růžová

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

Farma Růžová v lednu

Čerstvý farmářský nepasterizovaný sýr a tvaroh + pasterizovaný jogurt a kefír z rodinné farmy v Růžové. Výrobky z mlékárny lze zakoupit přímo na farmě v Růžové.

Pan Honza s rodinou provozuje farmu jako minimlékárnu od roku 2009. Farma sestává z rodinného domu a nedávno dostavěné hospodářské budovy, ke které přiléhá dětské hřiště, venkovní terasa a ohniště s posezením. Ostatní pozemky slouží jako pastvina s ohradami pro zvířata. Chová skot, koně, kozy a další, ať už větší či menší zvířata. Zvířata se pasou na loukách v okolí Pastevního vrchu.

Nesnažíí se za každou cenu přijít s něčím originálním, spíše chce pokračovat ve starých tradicích, přispět k vaší dobré náladě a spokojenosti. Mléčné výrobky jsou k zakoupení od jara do podzimu. Pak nechává krávy odpočinout před otelením. 

Na farmě je možné také ubytování ve dvou pokojích a třech apartmá. Pokoje i apartmá jsou vybaveny selským stylovým nábytkem s vlastním sociálním zázemím. Posedět i připravit si něco dobrého můžete v plně vybavené společné kuchyni s jídelnou.

Co všechno můžete na farmě v Růžové vidět a prožít?
Vše, bez čeho se žádný běžný den na farmě neobejde. Dojení, krmení, sečení trávy. Uvidíte, jak se vyrábějí sýry. Vyzkoušet můžete jízdu traktorem, sekání dřeva. Děti se mohou projet na poníkovi nebo na koni a zkusit si lasování. 

 

Kontakt na výrobce:

Martin Honza - Farma Růžová

Adresa provozovny

Růžová 94
407 14 Arnoltice
tel.: 739432655
tel.: 608750848

http://http://www.farmaruzova.cz/

Martin Honza

telefon: 739432655
telefon: 608750848

Prodejní místa:

Výrobky z mlékárny lze zakoupit přímo na farmě v Růžové.

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.