Mlýnské a pekařské výrobky z vlastní mouky

produkt

Dodává: Jan Slovák - Pekárna u mlýna

Obec: Horní Lideč

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Mlynářské řemeslo má v našem rodě tradici už od roku 1759. Propojení mlýna s pekárnou umožňuje přípravu originálních výrobků, které jsou obohacené o čerstvou mouku. Získávají tak výraznou přidanou hodnotu nejen z hlediska zdravotního, ale i chuťovými vlastnostmi, a především specifickou vůní.

Zpracování obilovin pomocí mlýnských kamenů je technologie stará několik tisíciletí. Obilovina se při mletí nepřehřívá a výsledná mouka si zachovává většinu nutričních hodnot a je tak pro lidský organismus nejenom vhodná, ale dokonce prospěšná. Oproti běžné mouce obsahuje více vitamínů, bílkovin a vlákniny, a naopak méně lepku.

Výroba na mlýně i v pekárně je postavena na ruční práci a klasických postupech a vrací nás ke kvalitě, jakou znali naši předci.

Obiloviny zpracováváme na mlynářské výrobky (mouky, krupice, otruby). Vlastní mouku pak využíváme pro širokou škálu pekařských výrobků, které připravujeme podle vlastních receptur. Od chlebů, přes celozrnné sladké pečivo až po řadu dobrot s prodlouženou trvanlivostí (tyčinky, sušenky, perníčky). Na našich produktech si pochutnáte, a zároveň uděláte něco pro své zdraví. „Z našú múkú do sta rokú“.

Kontakt na výrobce:

Jan Slovák - Pekárna u mlýna

Horní Lideč 114
756 12 Horní Lideč
tel.: 571 447 313
tel.: 603 227 532

http://www.pekarnaumlyna.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.