
Regionální produkty
Každý region v České republice má svůj vlastní neopakovatelný charakter, daný přírodním bohatstvím, kulturou a staletými tradicemi jeho obyvatel. Také výrobky a produkty pocházející z určité oblasti nesou část tohoto charakteru – je do nich vložena práce tamních řemeslníků a zemědělců i část jejich duše. Návštěvníkům pak nabízí specifickou pohostinnost a neopakovatelné zážitky.

Pralinky, čokoláda, lanýže
Rožnovský pivovar na přelomu 19. století nevoněl jen pivem, ale i čokoládou. Paní Málková, rozená hraběnka Anna Kammel von Hardegger, byla vyhlášenou cukrářkou a pro svého manžela, sládka a majitele rožnovského pivovaru, připravovala jen to nejlepší.
Přijďte do naší čokoládovny ochutnat pralinky, ale i jiné čokoládové speciality, které chutnají tak, jak chutnat skutečně mají. Namísto laciné polevové čokolády používáme pouze vysoce kvalitní 64% čokoládu z Ekvádoru a 72% čokoládu z Indonésie. Namísto strojové výroby, která denně produkuje statisíce pralinek, využíváme lidské ruce, vlastní tvořivost a inspiraci.
Kontakt na výrobce:
Málkova čokoládovna
Pivovarská 6756 61 Rožnov pod Radhoštěm
tel.: 776 611 796
cokoladovna@malkovacokoladovna.cz
http://www.malkovacokoladovna.cz/