Ručně vyráběná blahopřání

produkt

Dodává: Ludmila Drozdková

Obec: Fulnek

Region: MORAVSKÉ KRAVAŘSKO

logo

Další fotografie:

Rukodělná blahopřání jsou vyráběna z ručních papírů a kvalitních kartonů vyšších gramáží. Tyto papíry se používají při scrapbooku (kreativní technice tvoření s papírem a fotkami) a jsou výjimečné tím, že neobsahují kyseliny a lignin – dřevovinu, a jsou proto výborné pro archivaci.
Ke zdobení se využívá široké spektrum dekorací – kamínky, perličky, flitry, pírka, stuhy, krajky, různé květy, razítkovací barvy a fixy, různé výřezy z kartonů, dřeva, látky, filcu či kovové dekorace…
Přání bývají různých velikostí a tvarů většinou ale klasická čtvercová či obdélníková.
Na přední straně je natištěn krátký gratulační text, uvnitř bývá přání bez textu. Není problém ale dotisknout dle požadavků zákazníka.
Přání jsou vyráběna k různým příležitostem – narozeniny, svátky, výročí, narození dítěte, svatba, promoce, kondolence nebo jen tak pro radost aj.
Vše je vyrobeno výhradně ručně – stříhání, řezání, lepení, používání raznic a Big Shot pro vyseknutí ornamentů, okrajů či tvarů, razítkování…
Každé přání je originál a společně s obálkou je zabaleno do celofánového sáčku, označeno regionální značkou Moravského Kravařska a dáno do prodeje.

Ceník:

Ceny jsou různé dle typu přání, většinou se pohybují od 100,- Kč výše.

Kontakt na výrobce:

Ludmila Drozdková

Kpt. Jaroše 693
742 45 Fulnek
tel.: +420 737 815 023

https://www.podrukama.cz

Ludmila Drozdková

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.