Podřipské 12° pšeničné, Světlý ležák 11°

produkt

Dodává: Podřipský rodinný minipivovar

Obec: Ctiněves

Region: ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ

logo

Další fotografie:

Podřipské 12° pšeničné
Světlý ležák 11°
Podřipský rodinný minipivovar
Podřipský rodinný minipivovar

Podřipský rodinný minipivovar se nachází v obci Ctiněves na úpatí hory Říp. Pivovar byl založen na konci roku 2013, kdy se zemědělská budova předělala na pivovar. První pivo se uvařilo v květnu 2014 a jednalo se o světlý ležák, který je stálicí v naší nabídce.

Vaříme piva jak svrchně tak spodně kvašená, nefiltrovaná a nepasterizovaná, jen za pomoci vody, sladu chmele a kvasnic a lásky k pivu. Při vaření nových druhů piv spolupracujeme s několika špičkovými sládky, tak aby výsledkem bylo vynikající pivo, vyvážené barvy, vůně a chutě. I díky tomu jsme získali několik ocenění, a to i v mezinárodní konkurenci.

Součástí minipivovaru je i pivovarská hospůdka pro cca 60 lidí a za teplého počasí venkovní posezení, kde je možno ochutnat naše piva a dát si něco malého k pivku. Pořádáme i akce typu grilované prase nebo pravá česká zabíjačka apod.

Pivo stáčíme jednak do KEG sudů o objemu 20 l, 30 l a 50 l a jednak do PET lahví o objemu 1 l a 1,5 l. Do budoucna chystáme také stáčet do skleněných lahví. Nabízíme i možnost zapůjčení chlazení. 

Naše pivo dodáváme do několika hospod, jejíž aktuální přehled se nachází na našich webových stránkách, stejně tak se účastníme mnoha akcí, kde můžete ochutnat naše piva.

Kontakt na výrobce:

Podřipský rodinný minipivovar

413 01 Ctiněves 1
tel.: +420 777 320 385

http://www.podripske-pivo.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.