Pocket Design - Originály šité na míru

produkt

Dodává: Pocket Design

Obec: Zeleneč

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

box na kapesníky
sukně

V mé textilní dílně pro vytvářím  výrobky pod značkou Pocket Design – originály šité na míru. Mám ráda věci, které jsou pěkné a zároveň přinášejí užitek, pohodlí a komfort. Proto takové i vyrábím. Mám ráda kvalitní a dobré materiály, které se snažím vyhledávat  mezi českými dodavateli.  Nejraději  šiji na míru, pak mám jistotu, že vše perfektně sedí. Mé výrobky se vždy vyznačují perfektním zpracováním a maximální precizností jejich řemeslného provedení.

Pod značkou Pocket Design můžete najít toaletní a kosmetické taštičky a penálky různých velikostí, barev a tvarů, obaly na diáře a knihy, originální obaly na notebooky a tablety, boxy na kapesníky. 

Některé výrobky jsou zpracovány technikou volného quiltování, kdy se na látku pomocí speciální strojové patky ručně „maluje“ prošíváním. Toto výrobku dodá specifickou pevnost, zdobnost a tvar. Každý kus vyrobený touto ruční technikou je originál. Nejedná se o strojovou naprogramovanou výšivku, ale o ruční strojové prošití. Všechny šablony a střihy si vymýšlím sama.

Velmi ráda vyrábím na míru také sukně z krásných žakárových bavln, praktické bederní pásy z jemného a příjemného bambusu. V neposlední řadě po zkušenosti s našimi 3 dětmi také dětské softshellové oblečení střižené na míru.

Kontakt na výrobce:

Pocket Design

Korespondenční adresa a provozovna

Pod Kapličkou 857
250 91 Zeleneč
http://www.pocketdesign.cz

Mgr. Pavlína Kordíková

telefon: 774 062 005

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.