Lískový ořech-čokoláda / Arašídy-čokoláda

produkt

Dodává: ŠUFAN s.r.o.

Obec: Olomouc

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Společnost ŠUFAN s.r.o. jsme my, Marek, Matěj a Lukáš – milovníci oříškových másel. Poprvé jsme tuto pro nás Středoevropany netradiční delikatesu ochutnali ve Vancouveru v Kanadě a už první lžičkou si nás máslo získalo na celé čáře. Stalo se naším každodenním partnerem, který nás doprovázel celá dvě léta při toulkách po nádherné a ryze divoké zemi. Za tyto dva úžasné a na zážitky bohaté roky jsme si vytvořili k máslu pouto, které jsme si převezli zpět domů do naší malinkaté vlasti. Jen co jsme spotřebovali poslední dovezené skleničky z Kanady, vydali jsme se pátrat po oříškovém másle do našich obchodů. Dlouho jsme hledali opravdu chutné máslo. Neúspěšně. Másla byla buď příliš sladká, nebo slaná, ale hlavně byla většinou plná všelijakých konzervantů a podivných přísad. A tak jsme si řekli, že si másla zkusíme vyrobit sami doma. Načetli jsme mnoho informací, vyzkoušeli jsme různé druhy ořechů a dalších přírodních přísad, až jsme nakonec vytvořili naše první arašídové máslo pro sebe a naše blízké. Kladné ohlasy od našich kamarádů na sebe nenechaly dlouho čekat a zájem o arašídové máslo pozvolna narůstal. A to byl ten okamžik, kdy jsme se rozhodli, že se o naše másla pokusíme podělit s veřejností. Jsme šťastní a hrdí zároveň, že Vám můžeme představit opravdu ručně vyráběná oříšková másla bez konzervantů a zbytečných přísad.

V čem je naše lísko-čokoládové máslo tak výjimečné? Vyrábíme ho z blanšírovaných lískových ořechů prvotřídní kvality, které si na přímo dovážíme z tureckého pobřeží Černého moře a šetrně je napražíme tak, aby naplno vynikla jejich chuť. A pak už jen přidáme naši lahodnou tmavou čokoládu, vyráběnou hezky od základu z výběrových kakaových bobů, a špetku himalájské soli. Zkrátka žádný cukr s kakaovým práškem a pochybnými éčky, ale pořádný ořechový krém, který nesmí chybět u žádné snídaně nebo pečení.

Arašídovo-čokoládové máslo není žádná věda, když sáhnete po poctivých surovinách. A přesně to jsme v Šufanu udělali. Jakmile naši výrobnu zahalí neodolatelná vůně čerstvě pražených arašídů, nastane čas sáhnout po hlavní hvězdě našeho másla – 70% řemeslné čokoládě z peruánských kakaových bobů. Pak přijde na řadu himalájská sůl a sklenice arašídového štěstí s pořádnou porcí tmavé čokolády je na světě. S dokonale čistým složením a plnou chutí. A kdyby vás náhodou omrzelo dopřávat si máslo jen tak ze lžičky, jako kdysi, neztratí se ani na lívancích, palačinkách nebo v kaších.

 

Kontakt na výrobce:

ŠUFAN s.r.o.

Provozovna/Korespondeční adresa

Holická 1173/49a
779 00 Olomouc
tel.: +420 731 469 919

http://www.sufan.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.