Královská vejce

produkt

Dodává: Jan Král

Obec: Břežany II

Region: POLABÍ

logo

Další fotografie:

Rodinná farma Králových se nachází v Břežanech II. u Českého Brodu. Po roce 1993 jsme navázali na tradici zemědělského hospodaření naší rodiny. Zabýváme se rostlinnou výrobou a do roku 2004 jsme chovali stádo dojnic s mléčnou produkcí. Chtěli jsme se vrátit k živočišné výrobě, abychom mohli obchodovat naše výrobky přímo ke spotřebiteli a mohli doplňovat organické živiny do zemědělské půdy. Proto jsme se v roce 2016 rozhodli pro chov nosnic na podestýlce

Náš chov je zaměřen na maximální zdraví nosnic a kvalitu vajec pro odběratele. Upřednostňujeme tuto formu chovu nosnic, která jim umožňuje projevit jejich přirozené chování.

Nosnice jsou výhradě krmeny z vlastní rostlinné produkce naší farmy.

Máme certifikovanou třídírnu i balírnu vajec a pravidelně jsou u nás prováděny kontroly Státní veterinární správou.

Vejce prodáváme v naší prodejně a zároveň zásobujeme restaurace, kavárny, bistra a prodejny v Praze. S našimi vejci se můžete setkat i na farmářských trzích v Praze, Čelákovicích, Klánovicích.

Na vejcích z našeho chovu najdete označení: 2 CZ 2679

Zemědělství je pro nás životním stylem lidí, kteří pracují s přírodou. Při každodenní práci se snažíme pochopit její zákonitosti tak, abychom ji svojí činností nepoškozovali. Naopak, cílem naší práce je zachovat krajinu, ve které společně žijeme, kulturní, čistou a krásnou.

Kontakt na výrobce:

Jan Král

adresa provozovny

282 01 Břežany II 23
http://www.farmakral.cz

Jan Král

telefon: 723 977 961

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.