Včelí produkty

produkt

Dodává: René Švancara

Obec: Veselice

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

Mezistěny
Mezistěny
Med
Svíčky
Svíčky
Med pochází ze srdce Moravského krasu. Konkrétně z lokality Veselice. Med můžete zakoupit ve Veselici u majitele Švancara René, přes sezónu v Muzeu včelařství Moravského krasu ve Veselici nebo v Domě přírody u Skalního mlýna.
 
Svíčky vyráběné pouze jen ze včelího vosku, které jsou voňavé, krásně hoří a při zapálení ionizuje vzduch. Svoji krásou potěší každou generaci. Zakoupit si je můžete u majitele Švancara René, přes sezónu v Muzeu včelařství Moravského krasu ve Veselici nebo v Domě přírody u Skalního mlýna.
 
Mezistěny vyrábíme ze 100% včelího vosku včelařů. Do včelího vosku nedáváme žádnou chemii, takže Vám opět vrátíme ten včelí vosk, který jste nám dali na zpracování. Toto kouzlo včely ihned poznají a staví se jim mnohem lépe a rychleji než na jiných mezistěnách. Nemusíte se bát včelího moru, protože vosk je sterilizován a čištěn ve speciálním přístoji na čištěním včelího vosku. Dále je vosk válcován v lisech na mezistěny. Výhoda válcovaných mezistěn je ta, že se při manipulaci nelámou a krásně voní po včelách. Více informací na: , pokud nejste z našeho okolí není problém pro Váš vosk poslat našeho kurýra.

 

Kontakt na výrobce:

René Švancara

Veselice 28
Veselice
tel.: 607954905


René Švancara

telefon: 607954905

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.