Zbraslavické pivo

produkt

Dodává: Zámecký pivovar Zbraslavice

Obec: Zbraslavice

Region: KUTNOHORSKO

logo

Další fotografie:

Pivo je v našem minipivovaru vyráběno řemeslně, zaměřujeme se na výrobu piva spodně kvašeného, které se před stáčením nijak neupravuje - nefiltruje ani nepasterizuje. K zákazníkovi se tedy dostává pivo živé, bohaté na mnohé zdraví prospěšné látky. Vedle piva vyrábíme i limonády dle vlastní receptury.

Zámecký pivovar Zbraslavice je rodinný minipivovar, který nabízí spodně kvašené, nefiltrované, nepasterované pivo. 

Náš pivovar vznikl v roce 2015 s cílem navázat na dlouholetou tradici pivovarnictví ve Zbraslavicích, jejíž kořeny se datují až do 16. století. Původní pivovar ve Zbraslavicích ukončil svoji činnost roku 1904 a od té doby prostoru pivovaru pustly. V letech 2014-2015 prošly tyto prostory rekonstrukcí, byla zde usazena moderní pivovarská technologie a po dlouhých 111 letech se ve stejných prostorách jako kdysi začalo vařit pivo. 

Našim cílem je vyrábět tradiční pivo se zaměřením na kvalitu, nikoliv kvantitu. Ve stálé nabídce naleznete polotmavý ležák Diana 11 a světlý ležák Hubert 12. Sortiment je obohacen sezónními pivními speciály - světlý ležák Kazatel 11, světle silné pivo Mikuláš 14.

V pivovarské prodejně si můžete zakoupit pivo lahvové i sudové nebo naše svěží limonády. Na základě objednávky je možné domluvit prohlídku pivovaru.

Naše čepované pivo a limonády můžete ochutnat přímo ve Zbraslavicích v naší partnerské restauraci Hotel Svatý Hubert, nebo v Kutné Hoře v restauraci Havířská Bouda (Sedlec 35, Kutná Hora). Ostatní výčepní a prodejní místa naleznete na našich webových stránkách. 

Kontakt na výrobce:

Zámecký pivovar Zbraslavice

Zbraslavice 2

285 21 Zbraslavice 2
tel.: +420724999333

http://www.pivovarzbraslavice.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.