Ovocné dobroty a chilli omáčky z Moravské brány

produkt

Dodává: Nikoleta-Maria s.r.o.

Obec: Hranice

Region: MORAVSKÁ BRÁNA

logo

Další fotografie:

Jakub Trčka vyrábí z nejkvalitnějšího ovoce a zeleninu, za použití českého cukru, toho ovšem minimu. Používá toto ovoce a tvoří tyto výrobky: Jablka s cejlonskou skořicí, vanilkou a piniovými oříšky, Pomeranč s vanilkou a kandovanou kůrou, Jahody s rebarborou, vanilkou, vanilkou a proseccem, Višně s mandlovým likérem, Maliny s vanilkou a proseccem, Meruňky s mandlovým likérem, Hrušky s vanilkou z Madagaskaru, Grep, Ostružiny, Brusinky. "Dalším druhům ovoce předpokládám podlehnu později." Své výrobky konzervuje zavařením na nízkou teplotu. Používá pouze pektin, cukr a citrónovou šťávu. Výrobky mají vysoký obsah vitamínů a výraznou chuť připomínající čerstvé ovoce. Dalším výrobkem jsou pečené čaje, jež se staly oblíbenými především v zimním období. Novinkou jsou chilli omáčky z ovoce a zeleniny jsou výborné k masu a sýrům, vyráběné bez konzervantů.

"S narozením mé dcery jsem dospěl k názoru, že chci pro své dítě co nejvíce kvalitních potravin, a proto jsem se rozhodl vyrobit první marmelády vlastními silami. Cesta nebyla úplně jednoduchá, neboť jsem stále nebyl s chutí a celkově kvalitou spokojen. Asi po dvou letech jsem se konečně dopracoval k chutím, které splňují mé představy, a hlavně má dcera je nadmíru spokojená."

Kontakt na výrobce:

Nikoleta-Maria s.r.o.

Tř. 1. máje 1619
753 01 Hranice
tel.: 734 388 376

http://eshop.nikoleta-maria.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.