„Veselá marmeláda" - extra džem

produkt

Dodává: Ing. Jindřich Veselý, Ph.D.

Obec: Žďár

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

Měli jsme tetičku, jmenovala se Anastázie Veselá, říkali jsme jí Anda. Teta Anda byla krásná, inspirativní, vzdělaná, hebká, žádoucí, veselá. Po tetě Andě máme doma grafiku, kterou tuší nakreslila kolem roku 1907. Pak dostal tenhle rodinný poklad do rukou grafik a my se těšíme z nového loga.

Džemy se tu vyráběly vždycky... Jsou dědictvím našich babiček, kterému v naší firmičce dáváme novou podobu v souladu s požadavky současné moderní gastronomie a zdravého životního stylu. Vyrábíme je bez jakýchkoliv konzervantů, s co nejmenším možným obsahem cukru (s ohledem na trvanlivost výrobků), v atraktivních kombinacích pro současného konzumenta.

Marmelády a džemy vyrábíme nejen pro svoji potřebu již cca 30 let, ale teprve letos jsme tuto výrobu „zlegalizovali“ a dosud neoficiální název „VESELÁ MARMELÁDA“ umístili na štítky našich produktů.

Nyní můžeme džemy nejen rozdávat, ale i nabídnout Vám ke koupi.

Výrobu provádíme výhradně ručně a v malém objemu a chceme to i zachovat. A tak Vám můžeme nabízet zcela aktuální variace a naprostou čerstvost výrobků.

Kontakt na výrobce:

Ing. Jindřich Veselý, Ph.D.

679 02 Žďár 145

http://www.veselamarmelada.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.