Ryby z Plundrova rybářství

produkt

Dodává: Plundrovo rybářství

Obec: Dlouhoňovice

Region: ORLICKÉ HORY

logo

Další fotografie:

Jsme malé rodinné rybářství hospodařící v podhůří Orlických hor na území Orlickoústecka. Zabýváme se chovem a prodejem sladkovodních ryb se zaměřením zejména na kapra obecného. V našich vodách plavou také sumci, amuři, štiky, líni a další druhy ryb. Sídlo, zázemí a celoroční prodejnu čerstvých ryb máme na našich sádkách v Dlouhoňovicích u Žamberka. Po celý rok u nás můžete zakoupit čerstvou rybu přímo z našeho regionu. Všechny druhy ryb zákazníkům rádi očistíme a opracujeme dle konkrétního přání.
 
Většinu ryb chováme již od jejich narození (vytření) až do tržní velikosti, což v našich podmínkách v případě kapra trvá zpravila 4 roky. Hospodaříme na 25 ha vodní plochy a všechny naše rybníky každý rok lovíme a ryby přesazujeme do vhodnějšího prostředí. Po většinou v první polovině listopadu lovíme vánoční kapry a další druhy ryb v našem hlavním rybníce a po následném sádkování putuje většina z nich na štědrovečerní stůl mnoha rodin z okolí Žamberka.
 
Ryby z našeho chovu se u zákazníků těší díky jejich chuti velké oblibě, což z velké části ovlivňuje právě velmi příznivé prostředí, přírodě ohleduplný chov a rovněž fakt, že všechny naše hlavní rybníky prošly v posledních letech rekonstrukcí a značným odbahněním.
 
Vedle chovu a prodeje ryb nabízíme služby také v oblasti sportovního rybolovu. Přímo v našem sídle v Dlouhoňovicích provozujeme sportovní revír, kde si lze krásně zarybařit i se ubytovat. 
 

Kontakt na výrobce:

Plundrovo rybářství

Písečská 198
564 01 Dlouhoňovice
http://www.plundrovorybarstvi.cz

Ing. Tomáš Plundra

telefon: +420 775 031 401

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.