Frymburské marmelády

produkt

Dodává: Hotel Maxant s.r.o.

Obec: Frymburk

Region: ŠUMAVA

logo

Číslo certifikátu: 4144

Další fotografie:

Domácí, poctivé a dělané s láskou – to všechno představují Frymburské marmelády. Marmelády jsou pojmenované podle městečka u Lipenské přehrady – Frymburk. Symbolizují spojení přírody, domova a rodiny. Na naše marmelády používáme ovoce ze šumavských lesů a zahrad.

Naše marmelády, džemy a povidla jsou vyráběné pouze z přírodních ingrediencí, s vysokým podílem ovoce, ke konzervaci používáme pouze citronovou šťávu a přírodní pektin. Používáme převážně české suroviny, rybíz a maliny z místních zahrádek, borůvky ze šumavských lesů, jahody z jihočeských plantáží, jablka a hrušky od pěstitelů v okolí a meruňky z Moravy. Marmelády dochucujeme dle druhu různým kořením, skořicí, kardamonem, vanilkou, … ale třeba i rumem nebo portským. Věříme, že i ten na první pohled nejobyčejnější moment, jako je třeba pořádná vrstva kvalitní marmelády na čerstvě upečeném chlebu, se může stát nezapomenutelným zážitkem – a stačí k tomu jen velmi málo.

Letáček Frymburské marmelády

Ceník:

Frymburská švestková povidla: 120 Kč  
Ovocné marmelády dle druhu: 120 – 150 Kč  
Šumavská lesní směs: 130 Kč  
Jahodová s mátou: 120 Kč  
120,- Kč Frymburská letní: 120 Kč  

Kontakt na výrobce:

Hotel Maxant s.r.o.

382 79 Frymburk 80
tel.: +420 380 735 229
tel.: +420 728 033 910

https://www.hotelmaxant.cz/cs/

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.