Med a medovina z Medového dvora

produkt

Dodává: Martin Carbol - Medový dvůr

Obec: Baška

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Včelaření je jeden z nejstarších oborů lidské činnosti. V naší rodině má dlouholetou tradici. Tatínkovi jsem ve včelách pomáhal už jako kluk, později se pro mě včelaření stalo krásným a ušlechtilým koníčkem a dnes je mým řemeslem. Včely chováme v podhůří Beskyd a snažíme se včelařit s láskou, úctou a respektem ke včelám i přírodě.

Nabízíme med květový, pastový, medovicový a medy jednodruhové, například med lipový. Jedná se o medy, které získáváme z námi obhospodařovaných včelstev umístěných v podhůří Beskyd. V současné době jich vlastníme okolo 130. Veškeré součásti výrobního procesu, resp. procesu získávání medu, provádíme sami šetrným mechanickým způsobem. Med je u nás stáčen a plněn do sklenic.
Medovina je alkoholický nápoj vznikající ze zkvašeného roztoku našeho včelího medu a vody. Následně se upravuje výtažkem z chmelu a směsí koření a bylin. Zakvašená vinnými kvasinkami kvasí a dále zraje při nízké teplotě.

Aktuální informace najdete na webové stránce a facebooku.

Propagační leták Medový dvůr

Kontakt na výrobce:

Martin Carbol - Medový dvůr

Kunčičky u Bašky 80
739 01 Baška
tel.: 724838791

http://www.medovydvur.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.