Ložní prádlo, prošívané přikrývky, polštáře a sortiment pro děti

produkt

Dodává: SLEZSKÁ HARMONIA spol. s r.o.

Obec: Velké Heraltice

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

SLEZSKÁ HARMONIA spol. s r.o. působí na českém trhu už od roku 1993. Od počátku své existence šije naše firma prošívané přikrývky a polštáře různých rozměrů a náplní. Postupem času jsme svou nabídku rozšířili o komplexní výrobu ložního prádlo a to i v dětském sortimentu.

Téměř všechny naše výrobky jsou vyráběny ze 100% bavlny. Tento materiál kupujeme z 90% na českém trhu a držíme si stále kvalitu českých výrobků. Také zpracování odpovídá klasickému českému šití. Plněné výrobky jsou převážně z přírodních materiálů. Jako výplň používáme antialergická vlákna a ovčí rouno, které nedílně patří k našemu regionu.

Nedílnou součástí naší produkce je sortiment pro děti, naše výrobky jsou vyráběny z materiálů certifikovaných pro děti do tří let. V současnosti zásobujeme lůžkovinami nesčetně dětských domovů, domovů a penzionů pro seniory, mateřské školy, vysokoškolské koleje, ale i hotely, penziony a ubytovny v našem kraji i mimo něj.

Kontakt na výrobce:

SLEZSKÁ HARMONIA spol. s r.o.

Okružní 295
747 75 Velké Heraltice
tel.: +420 774 363 732

http://www.slezska-harmonia.cz

Marie Pražáková

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.