Knihy o Blatensku

produkt

Dodává: Ing. Jan Kurz

Obec: Blatná

Region: PRÁCHEŇSKO

logo

Další fotografie:

Kniha Čertovy kameny na Blatensku autorské dvojice Jiří Sekera (text) + Jan Kurz (fotografie) je čtením o zajímavých geologických útvarech, které jsou opředeny lidovými pověstmi. Má rozsah 52 stran a popisuje 23 kamenných útvarů, každý útvar je vyobrazen na 1-3 barevných fotografiích. Kniha je vybavena přehlednou mapou všech zajímavých kamenných kuriozit. Opomenut není ani chráněný přírodní výtvor - Kadovský viklan. Knížka je brožovaná, formátu A5, sešitá sponkami.

 Trilogie “Rybníky na Blatensku” téže autorské dvojice jsou knihy o rybnících v oblasti, kterou tvoří historický blatenský okres. O každém význačnějším rybníku jsou uvedeny informace historického a technického rázu, o historických a současných obsádkách a výlovech. Popis rybníků je členěn do kapitol podle povodí, každý rybník je zobrazen na 1 - 3 fotografiích. Nechybí ani záběry z výlovů, obrázky chráněných či ohrožených druhů rostlin a živočichů, vyskytujících se v jejich okolí a mapa lokality. Každý díl obsahuje rejstřík popisovyných rybníků se zeměpisnými souřadnicemi a dalšími informacemi. Knihy jsou formátu 20 x 21 cm v pevné vazbě, fotografie barevné, vše na křídovém papíře.

Kontakt na výrobce:

Ing. Jan Kurz

Korespondenční adresa

Nad Lomnicí 1102
Blatná

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.