Lyofilizované potraviny

produkt

Dodává: Lyopotraviny s. r. o.

Obec: Zábřeh

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Lyopotraviny s.r.o. je malá rodinná firma zabývající se lyofilizací potravin. Jednoduše řečeno, sušíme potraviny mrazem. Potraviny zbavujeme vody, nikoli však živin a vitamínů.

Tento šetrný způsob konzervace využíváme k sušení převážně českých surovin, které získáváme výkupem od zahrádkářů a farmářů. Významná část sortimentu pochází z našeho regionu, čímž podporujeme místní produkci.

Zabýváme se také lyofilizací na zakázku. Díky této službě přicházíme na stále nové produkty, které postupně přidáváme do naší stálé nabídky. Ve škále ovoce, zeleniny, klíčků, koření a omáček naleznete jednodruhové, ale i tzv. MiXniSi, kde si užijete rozmanitost chutí v jednom balení. Nejen různá balení, ale i různé provedení je naší předností. Jsme schopni lyofilizovat suroviny v podobě kousků, drtě, ale i prášků, které se osvědčily, jako výborná barviva, ochucovadla i aromata.

Naše produkty můžete zakoupit na www.lyopotraviny.cz s výdejním místem v Zábřehu, nebo možností zaslání dopravcem.

Potkat nás můžete na různých farmářských trzích, kde máme vždy připravenou ochutnávku. Účast vždy zveřejňujeme na našem e-shopu, Facebooku i Instagramu.

Propagační letáček Lyofilizované potraviny

Kontakt na výrobce:

Lyopotraviny s. r. o.

Hněvkov 66
789 01 Zábřeh
Česko
tel.: 777 016 235

http://www.lyopotraviny.cz

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.