Bylinný čaj

produkt

Dodává: Renáta Jahodová

Obec: Opava

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

Vůně bylin provázela Renátu Jahodovou odjakživa. Dětství trávila na horských loukách Jeseníků, kde se byliny běžně používaly, nebo jí vstoupily do života prostřednictvím babičky, která na své zahrádce pěstovala byliny a koření. „Dodnes si umím vybavit vůni babiččiny čerstvě drhnuté majoránky,“ vzpomíná Renáta Jahodová.

Postupně se byliny a jejich zpracování staly trvalou a přirozenou součástí jejího života.

Dnes Renáta zpracovává byliny do směsí šitých na míru. Jejich míchání je vášní, která se odráží v každé jednotlivé směsi jak chutí, tak složením a vůní.

Jako bylinkářka, lektorka, autorka knihy Moudrost přírodního léčení, organizátorka Festivalu Oslavy bylin v Opavě a milovnice  přírody, si velmi zakládá na kvalitě bylin. Ty si nechává dodávat od certifikovaných firem a firem, jež dodržují zásady ekologického zemědělství (Byliny Mikeš, Extravit). Čajové směsi míchá v souladu s platnou legislativou.

„Do svých směsí komponuji byliny tak, aby nejen zlepšily rovnováhu našeho těla, ale také, aby polechtaly naše chuťové pohárky a omámily nás svou opojnou vůní. Byliny totiž působí na všechny naše smysly a tato celistvost je zde velmi důležitá,“ shrnuje Renáta Jahodová a dodává, „byliny vnímám v celém komplexu působení včetně jejich teplotního účinku na lidský organismus. To vše dělá mé bylinné čajové směsi originálními.“ Její bylinné směsi jsou vytvářeny se zaměřením na  různé profese, pro studenty, sportovce, na podporu celodenního výkonu v zaměstnání, rekonvalescenci či regeneraci, pro cestovatele, lektory či učitele a další.

Bylinné čaje Renáty Jahodové můžete po celý rok zakoupit v jejím E-SHOPU.

Propagační letáček bylinné čaje R. Jahodová

Kontakt na výrobce:

Renáta Jahodová

náměstí Slezského odboje 2288/4
746 01 Opava
tel.: +420 732 901 303

http://www.jahodova.eu
http://eshop.jahodova.eu

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.