Slezské RAW dorty a jiné dezerty

produkt

Dodává: Black Kale s.r.o.

Obec: Hněvošice

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Další fotografie:

Společnost Black Kale je ztělesněním snu Daniela Škubala a Andrey Bitomské. Tento mladý pár z Hněvošic nejprve sbíral zkušenosti v zahraničí a po návratu domů začal rozvíjet a realizovat vlastní plány. Podařilo se jim vybudovat společnost, která se zaměřuje na výrobu raw stravy. Jejich sortiment se od roku 2015 značně rozrostl. Nabídku čerstvých ovocných a zeleninových šťáv postupně rozšířili i na raw dezerty a největším krokem bylo otevření Black Kale baru v Ostravě, kde můžete chutně a zdravě poobědvat a ostatní dobroty zakoupit.

Raw, neboli živý, znamená, že při výrobě se nepoužívá žádná tepelná úprava (nebo max do 42 C), konzervanty nebo cokoli, co by uměle prodlužovalo trvanlivost a znehodnocovalo složení a chuť. Dorty neobsahují cukr, laktózu, lepek, vejce, sóju, GMO a konzervační látky. K doslazování používáme výhradně přírodní sladidla, jako jsou čerstvé nebo sušené ovoce, případně bio sirup z divokého agáve. Díky tomu jsou dortíky vhodné i pro diabetiky. Všechny dorty jsou veganské.

Všechna semínka a oříšky byla aktivovaná (namáčená a vysoušená), čímž dojde k odstranění inhibitorů. Docílíme tím aktivace/vzniku životadárných enzymů a lepší stravitelnosti oříšků a semínek pro organismus. 

Pro označení regionální značkou jsme vybrali produkty, které se svým složením nejvíce pojí s regionem Opavského Slezska, a označili jsme je souhrnným názvem Slezské RAW DORTY a jiné dezerty.

Pro milovníky tradičních chutí je tady Makovo švestkový páj, který překvapí makovým korpusem s pohankou a sladkou švestkovou chutí s kousky mandlí a přívlastkem vanilky.
Dort Brownies bombastik skvěle kombinuje vlašské ořechy, pohanku, rozinky a kakao s kořením.
Malinový nářez obsahuje pevný oříškovo-čokoládový korpus, bohatý malinový střed a to vše zalité raw čokoládou s ovocem, které bylo sušeno mrazem.
Fantastická chuť Meruňkového páje si získá všechny, kteří se touží alespoň na chvíli ponořit do letních vzpomínek a zakousnout se do sladkého ovoce. Používáme pouze nesířené sušené plody, které vynikají právě svou plnou a krémovou chutí meruněk. To vše zakončuje mandlový korpus s pohankovými křupinkami, který vás příjemně překvapí při každém kousnutí.

Výrobky můžete ochutnat a zakoupit v:

Black Kale SUPERFOOD BAR
Smetanovo náměstí 10 (naproti divadla Antonína Dvořáka)
Ostrava, 70200, Česká Republika

Další prodejní místa jsou v Ostravě, Opavě, Krnově, Brně i v Praze. Jejich aktualizovaný seznam naleznete ZDE.

Kontakt na výrobce:

Black Kale s.r.o.

Za Humny 227
747 35 Hněvošice
tel.: +420 724 776 064

http://www.blackkale.cz

Daniel Škubal

telefon: +420 778 713 668

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.